Туристический коврик, каремат, каримат

Вот хвастаюсь:)
Имею вот такой удобный складной туристический коврик, он же каремат или каримат.
Полный рост:)
В разложенном виде

Клеймо-ярлык:)


Собираем


В таком виде удобно переносить в заднем отделении рюкзака. Можно положить на бревно и просто сесть на него


Для наглядности:)

Чуток из википедии: Туристский коврик (жарг. «пенка», «каримат» или «каремат», «изомат») — коврик, используемый для теплоизоляции между телом лежащего человека и почвой, а также для повышения комфорта сна туриста и предохранения спального мешка от влаги и повреждений. Коврик укладывается на днище палатки, пол, или прямо на землю.
Само название Karrimat (в русско-язычной литературе встречается два варианта написания слова — «каримат» или «каремат» ) пошло от одноименных ковриков, производимых английской фирмой Karrimor, основанной в 1946 году и выпускавшей с того времени туристическое снаряжение и обувь.
 • +1
 • 27 февраля 2011, 14:15
 • MaX
 

Комментарии (8)

RSS свернуть / развернуть
+
0
Чуток поправлю актора. На каремат це схоже і не буду навіть чуток його можна так назвати. Але це є Голанський стрілковий коврик.
Спати на ньому холодно буває, перевіряв не раз. Зате чудово збирається в тактичний рюкзак і завжди собою на тренуваннях. Дуже зручно коли треба лигти десь в кропиву
avatar

dieseldraft

 • 28 февраля 2011, 12:40
+
0
Набагато зручніший, ніж стандартний туристичний, що згортається тубусом.А спати на ньому не холодно, якщо влягтися на нього у спальнику.Просто він не пропускає холод і вологу від землі.
avatar

andrey

 • 28 февраля 2011, 14:02
+
0
Про зручність не спорю. 3 рази спав в болотистому лісі в тій одежі в якій і граєм (страйбол). Від вологи рятував, але холодом всетаки віддавало.
avatar

dieseldraft

 • 28 февраля 2011, 14:11
+
0
Я тоже играю в страйкбол. Полтава, команда Фауст, ник МаХ, если по простому Масяня.
Последний раз редактировалось пользователем MaX 28 февраля 2011, 16:44.
avatar

MaX

 • 28 февраля 2011, 16:38
+
0
Дизель, Львів, команда Лісові Коти
avatar

dieseldraft

 • 28 февраля 2011, 16:40
+
0
И я чуток поправлю: это именно каремат, только немецкий. Используется армией Германии, тоисть Бундесвером:)
avatar

MaX

 • 28 февраля 2011, 16:36
+
0
Щось я думаю що їх взяли на озброєння все НАТО. А ми тут як останні лохи торгуємся :)

З повагою проект недома
avatar

dieseldraft

 • 28 февраля 2011, 16:40
+
+1
Героям слава! Шануємо Львів! Тільки повернулися додому з Європи, найкращі враження саме від Львова і Праги! Перепрошую за те, що не по темі, але не встиг ще викласти враження і фото від цього чудового, замріяного, мальовничого і… не знаю як ще виразити свої враження від міста… саме міста, людей, які проводили на відстань 0,5-1 км просто до місця, яке ми (Полтава — було 4 на прогулянці,- день до від"їзду та день по приїзду) просто так… дивно і класно!!! Львівьнам велика повага, — був перший раз, дуже давно мріяв, побували проїздом… Але за два неповних дні — Масонська ложа, Криївка (двічі — мрію завітати неодноразово), а найголовніше — чарівне місто, можливість попілкуватися рідною мовою (не вважайте за пафос, у Полтаві досить рідко доводиться, хоч ми і сперечалися з Львів«янами, де народився Котляревський і Гоголь) і найкращий ГІД за усю Європу — якщо знаєте Святослава — мій особистий респект!!! Повнні кишені вражень!!! Львів — СУПЕР!!! Мрію повернутися!!! Радий бачити в наших лавах людей з такого мальовничого, неповоторного краю! А як у Вас з риболовлею та мисливством?
avatar

Eugene

 • 05 марта 2011, 00:46

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.